آمریکا منفورترین رژیم نزد افکار عمومی است/ ۵ راهبرد اساسی مقاومت

به گزازش خبرنگار فصل پویش از ساری،  حجت‌الاسلام محمدرضا تویسرکانی دوشنبه در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در ساری با بیان اینکه کل عمر دولت و ملت آمریکا ۲۴۳ سال است اظهار داشت: حداقل ملت ایران چهار هزار سال عمر و پیشینه دارد و بیش از ۹۰ درصد عمر دولت آمریکا در جنگ و خیانت سپری شده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: فقر، خشونت، کشتار، اختلاف، خیانت و شهوت و بی دینی ارمغان آمرریکا برای ملت های جهان بوده است و این دولت منفورترین رژیم در نزد افکار عمومی جهان است.

حجت الاسلام تویسرکانی  افزود: آمریکادر ۶۵ سال گذشته در ایران اقدام به کودتای ۲۸ مرداد، کمک به رژیم منفور پهلوی، تاسیس ساواک، کمک به صدام، حمله به کشتی ها و سکوهای نفتی، حمله به هواپیماهای مسافری، حمایت از گروه های تروریستی و غیره کرده است.

وی با بیان اینکه آمریکا رفاه و شادی را از ما گرفته است و جز بدبختی به ارمغان نیاورده است درباره اینکه داستان ما و آمریکا چه می شود گفت: دو راه پیش روی ملت ایران در این زمینه قرار دارد، راه اول مذاکره و گفتگو و در حقیقت سازش و تسلیم به بهانه پیشرفت و تعامل با دنیا و صلح و دوستی با جهان است.

حجت الاسلام تویسرکانی یادآور شد: پیامد مذاکره و تسلیم شدن برابر آمریکا، چیزی جز فقر، ناامنی، استبداد، نابودی ثروت ملی، ذلت و اسارت، تفرقه و اختلاف نخواهد بود و این محصول مذاکره و سازش است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین راه دوم را مقاومت و ایستادگی و زیربار ستم نرفتن بیان کرد و افزود: پیامد مقاومت و ایستادگی، آزادی، استقلال، پیشرفت، رفاه، عزت، پیروزی، اخوت، علم و دانش، شادی و آرامش و بندگی خداوند و رسیدگی به کمال است.

حجت السلام تویسرکانی تصریح کرد: راه سازش برای ملت ایران هزینه زیادی دارد و برای تحقق عمل راهبردی مقاومت و ایستادگی باید متحد باشیم زیرا با اختلاف و تفرقه به جایی نمی رسیم و وحدت زیرسایه ولایت راهبرد اساسی است.

وی خدمت رسانی، محرومیت زدایی، کمک به فقرا و دستگیری از محرومان باید در بین مردم گسترش یابد زیرا بزرگترین مرگ برآمریکا نوکری و خدمت به مردم است.

وی علم و دانش را دیگر راهبرد مقاومت و ایستادگی بیان کرد و گفت: مقام معظم رهبری دائما بر علم، تکنولوژی و دانش تاکید کرده اند و امروز ایران جزو کشورهای برتر در عرصه علم است.

حجت الاسلام تویسرکانی تصریح کرد: طبق فرمایش قرآن کریم راه نابودی مستکبران، مقاومت و ایستادگی است  و ملت ایران انتقام همه مظلومان تاریخ را از آمریکای جنایتکار خواهد گرفت.