×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۶ آذر - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش خبرنگار فصل پویش از ساری، احمد حسین زادگان جمعه در جمع خبرنگاران ستاد اجرایی خدمات سفر استان، در خصوص سیل در استان های شمالی، گفت:  پنج میلیارد برای سیل به گلستان و مازندران اختصاص یافت.
استاندار مازندران  با بیان اینکه دولت نسبت به این موضوع حساسیت دارد، اظاهر کرد: بازدید مدیران در صورتی که جبران خسارت نشود فایده ای ندارد.
حسین زادگان بیان کرد: در ساعت های اولیه، درخواست تنخواه کردیم.
وی با اشاره به اینکه سیل اخیر وسعت بی سابقه ای داشت افزود: در این حادثه که بار روانی بسیاری را به مردم تحمیل کرد، همه مسئولین به مردم پاسخگو هستند.
استاندار مازندران با بیان اینکه بنیاد مسکن در سیل اخیر اقدامات گسترده ای داشته و همه دستگاه ها پای کار هستند، افزود: با توجه به سطح وسیع در ۱۲ شهرستان بدلیل سیل حجم کار افزایش و کاستی ها وجود دارد.
حسین زادگان با اشاره به اینکه با ۲ سیل حجم ورود مسافران و سیلاب مواجه بودیم، گفت: حجم کار زیاد  و ما ورود خوبی داشتیم.
وی با بیان اینکه اگر مبلغ ۲ میلیون تسهیلات معیشتی و ۲ میلیون تعمیرات مسکن بلاعوض به روستائیان اختصاص یابد ، اذعان کرد :  ۳۵ میلییون تسهیلات کم بهره روستایی، شهری ۵۰ میلیون تسهیلات و ۱۲ میلیون بالاعوض، اگر بتوانیم مبالغ بالاعوض را افزایش می دهیم.
استاندار مازندران با اشاره به اینکه روستائیان به کمک همدیگر آمدند، ادامه داد: دولت نمی تواند همه خسارت ها را بپردازد، در هر شهرستان پیش بینی می کنیم خسارت های زیادی وارد شده است.
استاندار مازندران با بیان اینکه درباره سیل، مردم هم باید نکات ایمنی را رعایت کنند، خاطرنشان کرد: تجاوز به حریم روزدخانه، باعث خسارت جانی و مالی شده است.
حسین زادگان با اشاره به اینکه محورهای مواصلاتی اولویت ما در پاکسازی سیل بود، گفت: تا راه های اصلی باز نشود راه فرعی کاربرد ندارد.
وی با بیان اینکه همزمان تمام محورهای روستایی بسته شد و این مسئله بی سابقه بود، تصریح کرد: مردم نقش مهمی در امدادرسانی داشتند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true