×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۸ دی - ۱۳۹۸  
true
false

اختصاصی فصل پویش:

چرا متولیان راه وحمل ونقل جاده ای در استان به داد مردم سنگتراشان ساری نمی رسند.

 

بی توجهی ادارات مرتبط با راه و حمل و نقل جاده ای در ساری باعث بوجود آمدن تصادفات زیادی در ورودی این روستای پرتردد شده است.

 

بعلت عدم ایمنی راه در مسیر جاده سنگتراشان و ایجاد بریدگی  در ورودی روستا که بیشتر شبیه  چهار راه است روزانه باعث بوجودآمدن خسارات فراوان جانی و مالی برای هموطنان  ساروی ،مسافرین و خصوصا مردم روستای سنگتراشان میشود.

این بریدگی به لحاظ تعدد رفت وآمد ماشینها وهمچنین پیچ موجود در چند صدمتری مسیر منتهی به این مکان ونیز سراشیبی تند جاده از دوطرف ودرنهایت افزایش ناگهانی سرعت خودروها به طور کاملا مخاطره آمیز این بریدگی را برای رانندگان ،اهالی روستا بسیار بغرنج نموده است .لذا توجه ویژه مسئولین ارشد استان ،نمایندگان ساری جهت رفع این معضل بسیار ضروری و حیاتی میباشد.

این در حالی است که درست روبروی روستای سنگتراشان ساری تالار راپا قرار دارد و رانندگانی که مسیرشان به این دور برگردان خورده باشد تکلیفشان را نمی دانند.

طبق قانون روبروی ورودی هیچ روستایی دور برگردان آنهم به این بزرگی وجود ندارد ولی وقتی به ورودی روستای سنگتراشان میرسی با دوربرگردان ناامنی مواجه میشوی که مسیر ناشناس و سردرگمی را نشان میدهد.

با تمامی این اوصاف آیا زمان آن نرسیده است که مسئولین استان فکری به حال این مشکل بکنند.آیا واقعا مشکل مورد نظر که روزانه خسارتهای جانی و مالی زیادی را برای مردم ببار آورده قابل رفع شدن نیست.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true