×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۵ آذر - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش خبرنگار فصل پویش از ساری، حسین‌قلی قوانلو  در ارتباط با شایعاتی که در باره افزایش قیمت کالاها بعد از اجرایی شدن طرح سهمیه بندی بنزین مطرح شده است ، این موضوع را تکذیب کرده و تاکید کرد که بیش از ۴۰۰ نیروی این اداره کل و اصناف در دو شیفت کاری نظارت بر بازار را بر عهده دارند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اظهارداشت: با توجه با اینکه در طرح سهمیه بندی و افزایش قیمت سوخت ، تنها قیمت بنزین بالا رفته و قیمت گازوئیل هیچ افزایشی را نداشته است و از طرفی بیش از ۹۵ درصد از حمل و نقل کالاها با خودور هایی انجام می شود که سوخت گازوئیل مصرف می کنند، به هیچ وجه افزایشی در قیمت کالا ها نخواهیم داشت.
وی افزود: از نخستین ساعات اجرایی شدن این طرح ، گشت های ویژه این اداره کل به همراه نیروهای اداره اصناف و بازرسان افتخاری در سراسر استان مستقر شده اند و بصورت دوشیفت نظارت بر قیمت ها را بر عهده دارند.
قوانلو با اشاره به تشدید نظارت ها و بازرسی ها بر بازار تا ایجاد شرایط آرام در قیمت ها ، ادامه داد: از سه ماه قبل تمامی کالاهای استراتژیک مورد نیاز از سوی دولت تهیه و در انبارها ذخیره شده است و مردم به هیچ وجه نگرانی از این بابت نداشته باشند.
وی تاکید کرد: نظارت بر بازار و قیمت ها با شدت بیشتری از قبل در حال انجام است و مردم به هیچ عنوان نگرانی نداشته باشند. اگر هر موردی از افزایش قیمت ناگهانی مشاهده شد با سامانه ۱۲۴ تماس بگیرند تا همکاران ما در کوتاهترین فرصت زمانی اقدام کنند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران  از همراهی قضات کشیک تعزیرات با بازرسان این اداره کل در هنگام گشت زنی خبر داد و گفت: این قضات به محض رویت تخلفی در ارتباط با افزایش قیمت دیگر نیازی به ارجاع پرونده به تعزیرات و دادسرا ندارند و در همان محل اعمال جریمه و برخورد خواهند کرد.

*سهمیه بنزین تاکسی ها افزایش می یابد
همچنین به نقل از مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری
سهمیه بنزین تاکسی ها افزایش می یابد.

سبحان رجب پور مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت: ۴ شماره سمت راست شماره کارت ملی تمام افرادی که کارت خودرو به نام خودشان است، به عنوان رمز کارت سوخت آنها محسوب می شود و می توانند به هنگام مراجعه برای پمپ بنزین از این طریق سوخت گیری کنند.
وی ادامه داد: این رمز ها تا پایان آذر ماه امسال اعتبار دارند و هر دارنده کارت سوخت در صورت بروز مشگل می تواند با شماره های ۰۹۶۲۷ در سراسر کشور و ۳۳۲۷۰۰۱۳۸ و۳۳۲۸۸۳۴۴۶ در استان مازندران تماس بگیرند . کارشناسان این اداره برای ارائه خدمت آماده اند.
وی به افرادی که کارت سوخت خود را گم کرده اند یا اینکه تا به امروز موفق به اخذ کارت سوخت نشده اند توصیه کرد برای این کار به مراکز پلیس به اضافه ۱۰ در سراسر استان مراجعه و اقدام کنند.
بنا بر اظهارات این مقام مسئول ، جلسه ای در وزارت نفت در حال برگزاری است که در باره افزایش سهمیه تاکسی های بین شهری و درون شهر سراسر کشور تصمیم گیری خواهد شد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true