×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۵ آذر - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش خبرنگار فصل پویش از ساری ،سیف الله فرزانه سه شنبه در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران  به ۱۵  میلیون و ۸۴۶ هزار و ۱۷۴ نفر شب اقامت در مازندران از آغاز ستاد تا ۱۲ فروردین اشاره کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران با بیان اینکه در این مدت ۶ هزار  و ۳۰۳ بازدید از واحدهای اقامتی، پذیرایی، دفاتر، صنوف عرضه مواد غذایی، مراکز بهداشتی درمانی و حمل و نقل صورت گرفته است، ادامه داد: ۳۴۹ مورد تشویق از تاسیسات گردشگری، اقامتی،پذیرایی،دفاتر مسافرتی و صنوف عرضه مواد غذایی و ۱۷۴ مورد تذکر و اخطار کتبی به تاسیسات گردشگری، اقامتی،پذیرایی،دفاتر مسافرتی و صنوف عرضه مواد غذایی داده شد.

فرزانه تعداد زائران اماکن مذهبی از آغاز ستاد تاکنون را ۵۹۳  هزار و ۲۵۱  نفر اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه طی این مدت۱۴۸ هزار و ۵۹۹ گردشگر داخلی و ۵۴۳ گردشگر خارجی از موزه‌های استان بازدید کردند، تصریح کرد: ۵ هزار و ۱۷۵ نفرداخلی و ۳ نفر خارجی از اماکن تاریخی فرهنگی استان بازدید کردند.

.مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران تعداد گردشگران و بازدیدکنندگان از روستاها را ۲ میلیون و ۷۹۳ هزار و ۸۹۵ نفر اعلام کرد و افزود: ۳ میلیون و ۴۰۳ هزار و ۶۲۸ نفر در روستاهای استان اقامت انتخاب کردند.

بیش از ۴ هزار اخطار بهداشتی

همچنین رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه ۱۱هزار و ۲۸۵ کیلوگرم مواد غذایی فاسد کشف و معدوم‌سازی شد، افزود: ۱۷ هزار و ۴۱۰ مورد نظارت بر مراکز تهیه و توزیع اماکن عمومی صورت گرفته است.

سید عباس موسوی تعداد اخطاریه بهداشتی را ۴ هزار و ۳۵۷ مورد عنوان کرد و گفت: در همین مدت ۵۰  مورد اماکن بهداشتی در استان تعطیل شد.

وی تعداد ماموریت تصادفی اورژانس ۱۱۵ را هزار و ۸۹۱  نفر اعلام کرد و افزود: ۲۷  فوتی ناشی از تصادفات و ۱۲ مورد ناشی از تصادف و تروما در بیمارستان ها از آغاز ستاد اجرایی تاکنون داشتیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران تعداد تصادفی پذیرش شده در مراکز درمانی و اورژانس را هزار و ۷۵۷ نفر و تعداد ماموریت های تصادفی و غیر تصادفی را ۷ هزار و ۹۵۷  نفر اعلام کرد.

موسوی همچنین تعداد کل بیماران ویزیت شده در اورژانس بیمارستان ها را ۱۷۸ هزار و ۹۹۸ نفر عنوان کرد.

true
برچسب ها : , ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true