×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۴ شهریور - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش خبرنگار فصل پویش از ساری، احمد حسین زادگان یکشنبه در دیدار با مدیرکل پست مازندران با اشاره به اینکه امروز فضای مجازی ظرفیت بسیار بزرگی برای گردش اطلاعات ایجاد کرده اما با این وجود پست هیچ گاه متوقف نبوده و به خوبی خود را با نیازهای جامعه هماهنگ کرده است، گفت: پست عملا یک شرکت و بنگاه اقتصادی است که نیاز به نقطه اتصالی با نسل جدید دارد. ‎

استاندار مازندران در این دیدار با اشاره به این که امروز فضای مجازی ظرفیت بسیار بزرگی برای گردش اطلاعات ایجاد کرده اما با این وجود پست هیچ گاه متوقف نبوده و به خوبی خود را با نیازهای جامعه  هماهنگ کرده است، گفت: کارکرد پست از ارسال نامه ها به سمت ارائه خدمات تغییر جهت داده و لازم است به تناسب تمامی ارگان ها زمینه فعالیت برای پست ایجاد شود.

حسین زادگان با اشاره به اینکه پست عملا یک شرکت و بنگاه اقتصادی است که نیاز به نقطه اتصالی با نسل جدید دارد، افزود: اعتماد مردم به پست و توسعه خدمات الکترونیک نقش پست را در جابه جایی کالا و محصول انکار ناپذیر کرده است.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد سامانه مدیریت نشانی مکان محور در شهرهای ساری،آمل، قائم شهر، نکا و ارائه خدمات رایگان به شهروندان اقدام ارزنده ای است که پست استان انجام داده است.

گفتنی است، در ابتدای این دیدار حسین  کرمی، مدیرکل پست استان ضمن تشریح خدمات پایه و نوین پستی، از اجرای طرح تحول پست در آینده نزدیک خبرداد و با اشاره به توانمندی های پست استان در زمینه ارائه گسترده خدمات نیابتی به دستگاه ها، از اجرای پروژه جی نف به عنوان پروژه اقتصاد مقاومتی خبر داد.

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true