×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۴ شهریور - ۱۳۹۸  
true
false

ساسان شیخی سه شنبه در گفتگو با خبرنگار فصل پویش از ساری از برگزاری اختتامیه اولین دوره جشنواره رسانه ای خزر ۲۴ مرداد ۹۸ با سخنرانی سخنگوی دولت در شهرستان چالوس خبر داد.

رئیس اتحادیه خانه های مطبوعات خزر گفت: این مراسم با حضور هیات مدیره خانه های مطبوعات استان های شمالی، معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل مطبوعات داخلی، مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها، رئیس اداره خبرنگاران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استانداران مازندران گیلان و گلستان، مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های شمالی ، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان های شمالی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل خانه مطبوعات کشور، و تعدادی از اعضای فعال خانه های مطبوعات سه استان شمالی برگزار می گردد.

شیخی با بیان اینکه در این مراسم از ۱۷ برگزیده جشنواره رسانه ای خزر که قبلا آثار خود را از طریق سایت جشنواره ارسال کردند تقدیر خواهد شد،  تاکید کرد: داوری آثار از سوی دفتر مرکز مطالعات رسانه ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده است و آثار برتر بعد از ترجمه به دبیرخانه جشنواره بین المللی رسانه ای خزر آستاراخان روسیه ارسال می گردد.

وی  اذعان داشت: در این مراسم از تعدادی فعالین رسانه ای عضو خانه مطبوعات که از سوی خانه های مطبوعات استانهای شمالی در بخش های مختلف معرفی شده اند نیز تقدیر خواهد شد.

رئیس اتحادیه خانه های مطبوعات خزر با اشاره به اینکه این جشنواره تخصصی در لیست جشنواره های رسانه ای معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته است، افزود: این جشنواره با مشارکت دفتر مرکز مطالعات رسانه ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می گردد.

 شیخی تصریح کرد: در مراسم اختتامیه جشنواره که با سخنرانی ربیعی سخنگوی دولت برگزار می شود هر یک از مدیران عامل خانه های مطبوعات استان های شمالی به ارایه گزارش می پردازند.

وی خاطرنشان کرد: در این اختتامیه از کتاب مقالات منتشره در رسانه های آقای “ولی اله پاشازانوسی” مدیرمسئول هفته نامه ویشار که از سوی خانه مطبوعات مازندران به چاپ رسیده رونمایی می شود.

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true