×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۸ دی - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش خبرنگار فصل پویش از ساری، احمد حسین زادگان  احیای کارخانه نساجی قائمشهر را گذشته از مسائل اقتصادی و معیشتی کارگران آن، دارای پیام فرهنگی دانست و گفت: کارخانه نساجی قائمشهر و مازندران؛ قطعه‌ای از هویت و تاریخ مردم این شهرستان است.

استاندار مازندران خروجی کار این ستاد را برای نساجی مازندران و خانواده های کارگران، امید دانست و یادآور شد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) که در حادثه سیل در شمار اولین نهادی بود که بیشترین خدمات را ارائه کرد با مدلی جدید و بدون بوروکراسی اداری، خدماتش را به مردم و بخش های مختلف در کشور عرضه می دارد.

حسین زادگان با بیان اینکه این ستاد با ورود خود به جریان رونق تولید و اشتغال؛ توسعه خطوط و تامین منابع در نساجی مازندران نشان داد که با تلاش و کار جهادی می توان امید را به چرخه تولید بازگرداند و بسیاری از نقدهای غیرمنصفانه مبنای درستی ندارد، گفت: با همه توان در کنار ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و حامی فعالیت نساجی مازندران و قائمشهر تا نهایت کار هستیم.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری همواره از مسئولین؛ پیگیر مسائل نساجی بوده اند و در این مورد تاکیدات لازم را فرموده اند، افزود: ورود ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گامی بزرگ برای حل مشکلات نساجی مازندران در فاز نخست است.

گفتنی است؛ در جهت توسعه همکاری فی مابین ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و نساجی مازندران برای تقویت تولید و اشتغال و افزایش ظرفیت کار در این واحد، تفاهم نامه یی بین فرشباف، مدیرعامل این کارخانه و نوروزی، مدیر هلدینگ توسعه و تدیبر این ستاد به امضا رسید.

شایان ذکر است از مجموع ۱۷۰ میلیارد ریالی که در فاز نخست از سوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) برای سرمایه گذاری در نساجی مازندران اختصاص یافت، چک ۵۰ میلیارد ریالی در مرحله اول در اختیار این کارخانه قرار گرفت.

همچنین قابل ذکر است که با توسعه این کارخانه؛ ۲۰۰ نفر به ظرفیت اشتغال آن بطور مستقیم و تعداد فراوانی اشتغال بطور غیرمستقیم افزوده خواهد شد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true