×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۴ شهریور - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش خبرنگار فصل پویش از ساری، سید محمد جعفری چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه مازندرانی ها وجه محصول تحویلی خود به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ را دریافت کردند، گفت: با پیگیریهای بعمل آمده در خصوص مطالبات کلزا و گندمکاران ۹۹ درصد از کشاورزان کلزاکار پرداخت شد.
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ با بیان این مطلب اظهار داشت: تاکنون ۵۹۴ میلیارد و ۴۵۸ میلیون ریال از مطالبات گندمکاران و بیش از ۷۵۴ میلیارد ریال از مطالبات کلزاکاران مازندرانی پرداخت شد تا کشاورزانی که گندم مازاد بر نیاز خود را تا ھجدھم و کلزای خود را تا ھفدھم تیرماه تحویل مراکز خرید تضمینی شرکت غله دادند وجه
خود را دریافت کردند.
جعفری افزود: از ابتدای فصل خرید تضمینی گندم و دانه روغنی کلزا تاکنون بیش از ۳۸ ھزار و ۴۰۹ تن گندم به ارزش ۶۶۹ میلیارد و ۵۴۵ میلیون ریال و ۲۳ ھزار و ۳۴۲ تن کلزا به ارزش ۷۵۹ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال تحویل مراکز خرید شرکت غله گردید که با توجه به ثبت اطلاعات محموله ھای دریافتی در سامانه در صف انتظار پرداخت قرار گرفتند.
وی اظهار امیدواری کرد : انتظار می رود با توجه به روند پرداختی بهای کلزای دریافتی، به زودی مطالبات کلزاکاران استان تسویه گردد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ کشور تصریح کرد: در سال زراعی جاری خرید تنها از کشاورزانی صورت می گیرد که نام آنها در
سامانه پهنه بندی سازمان جهاد کشاورزی ثبت شده باشد.

true
برچسب ها : ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true