×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۴ شهریور - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش خبرنگار فصل پویش از ساری، سید محمد جعفری یکشنبه  در گفتگو با خبرنگاران گفت: با پیگیریهای بعمل آمده بخشی دیگر از مطالبات کشاورزان مازندران بابت تحویل گندم و کلزا به مراکز خرید تضمینی شرکت غله پرداخت شد.
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ با بیان این مطلب اظهار کرد: تاکنون ۵۸۹ میلیارد و ۱۶۵ میلیون ریال از مطالبات گندمکاران و ۷۳۳ میلیارد و ۴۶۵ میلیون ریال از مطالبات کلزاکاران مازندرانی پرداخت شد تا
کشاورزانی که گندم مازاد بر نیاز خود را تا ۱۸ تیر و کلزای خود را تا ۱۱ تیرماه تحویل مراکز خرید تضمینی شرکت غله دادند وجه خود را دریافت نمایند.
جعفری ادانه داد: از ابتدای فصل خرید تضمینی گندم و دانھ روغنی کلزا تاکنون بیش از ۳۷ ھزار و ۲۵۶ تن گندم بھ ارزش ۶۴۹ میلیارد و ۴۵۱ میلیون ریال و ۲۳ ھزار و ۳۴۲ تن کلزا بھ ارزش ۷۵۹ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال تحویل مراکز خرید شرکت غله گردید که با توجه به ثبت اطلاعات محموله ھای دریافتی در سامانه در صف انتظار پرداخت قرار گرفتند.
جعفری ابراز امیدواری کرد : با پیگیری ھای صورت گرفته مطالبات سایر کشاورزان گندم و کلزاکار مازندرانی نیز بزودی پرداخت خواھد شد.
وی تصریح کرد: خرید تنھا از کشاورزانی صورت می گیرد که نام آنها در سامانه پهنه بندی سازمان جهاد کشاورزی ثبت شده باشد.
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ کشور با تاکید بر اینکه در سالجاری خرید تضمینی گندم و کلزا از کشاورزانی که در سامانه ثبت نام نکرده اند انجام نخواھد شد، گفت: کشاورزانی کھ در سامانه مذکور ثبت نام نکردند باید با مراجعه به جهاد کشاورزی شهرستانها نسبت به ثبت سطح زیر کشت گندم و کلزای خود در سامانه نظام نوین ترویج اقدام کنند.
جعفری تاکید کرد: کشاورزان در زمان تحویل محصول، معرفی نامه جهاد کشاورزی، کپی کارت ملی و شماره حساب بانک کشاورزی خود را به ھمراه داشته باشند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true