×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۴ شهریور - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش خبرنگار فصل پویش از ساری، مهدی رازجویان جمعه در جلسه شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه استان با حضور رئیس هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر کشور  توجه به زیرساخت های کشاورزی در روستاها و مناطق عشایری را ضرروی دانست.

معاون امور عمرانی استانداری مازندران اختصاص تسهیلات کم بهره به روستائیان جهت عرضه محصولات در راستای رونق تولید را ضروری دانست و گفت: اختصاص تسهیلات کم بهره به روستائیان جهت عرضه محصولات و شناساندن آن می تواند نقش کاربردی در حمایت از بهبود و اقتصاد روستائیان داشته باشد.

رازجویان با اشاره به اینکه  توجه به روستائیان اولویت کاری  مهم دولت است، افزود:  با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر رونق تولید و اقتصاد مقاومتی  باید به آن توجه شود زیرا نگاه جدی و عملیاتی به دغدغه های عشایر و روستائیان می تواند موجب کارآمدی اقتصاد و تولید شود.
وی خاطرنشان کرد: تولیدات روستائیان و عشایر نقش مهمی در اقتصاد اقلیم کشاورزی ایفا می کند و  در توسعه کشور تعیین کننده است، از اینرو توجه به زیرساخت های کشاورزی در روستاها و مناطق  عشایری از اهمیت جایگاه  خاصی در برآورده شدن و رونق تولید و اقتصاد مقاومتی برخوردار است.
رازجویان ادامه داد: توجه به دغدغه های روستائیان اولویت اصلی اداره کل روستایی باید باشد زیرا توسعه روستائیان و عشایر با تعامل و برگزاری نشست های مداوم و گام های مستمر دستگاه های اجرایی محقق خواهد شد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true