×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۸ دی - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش هبرنگار فصل پویش از ساری، احمد توکلی مدیرکل دفتر فنی امور عمرانی حمل و نقل ترافیک استانداری مازندران در جلسه بررسی طرح های گردشگری در آب بندان ها اظهارکرد: آب بندان ها متعلق به حکومت جمهوری اسلامی ایران است.

مدیرکل دفتر فنی امور عمرانی حمل و نقل ترافیک استانداری مازندران تصریح کرد: بر حسب دستور استاندار مازندران در جهت استفاده از ظرفیت مناسبی که در حوزه آب بندان ها وجود دارد و در سال های گذشته مغفول مانده است و تعیین متولی برای آب بندان ها ، لذا بهره گیری گردشگری از آب بندان ها و اجرای طرح های گردشگری با رعایت ضوابط قانونی می بایست در دستور کار و مورد اهتمام ویژه دستگاه ها قرار گیرد.

توکلی هدف از اجرای این طرح بالابردن سطح درآمد روستاها و ایجاد اشتغال و رونق تولید و مشارکت مردم روستا در این امر عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: گردشگری آب بندان ها در حوزه شهری به شهرداری ها و در حوزه روستایی به دهیاری ها باید واگذار شود تا شاهد توسعه طرح های گردشگری در حوزه آب بندان ها باشیم.

مدیر کل دفتر فنی امور عمرانی حمل و نقل ترافیک استانداری مازندران افزود:  دستگاه ها برای تسهیل اجرای تاسیسات گردشگری در آب بندان ها اهتمام ورزند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true