×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۱ آبان - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش خبرنگار فصل پویش از ساری، سرهنگ “علیرضا قدمی” پنج شنبه در جمع خبرنگاران از ایجاد محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ساعت ۱۲ ظهر امروز ۲۷ شهریورماه تا ساعت ۷ صبح روز دوشنبه اول مهرماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پایانی تعطیلات تابستانی، محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر امروز ( چهارشنبه ) ۲۷ شهریورماه تا ساعت ۷ صبح روز دوشنبه اول مهرماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک از ساعت ۱۲ ظهر امروز (چهارشنبه) ۲۷ شهریورماه تا ساعت ۷ صبح روز دوشنبه اول مهرماه از محورهای کرج-چالوس، هراز و فیروزکوه ممنوع است.

سرهنگ قدمی اضافه کرد: تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

وی با اشاره به ممنوعیت تردد انواع تریلر وکامیونت از محور کرج به چالوس، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳۰۰ روز جمعه ۲۹ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۳۰ شهریورماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷۰۰ روز جمعه ۲۹ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۳۰ شهریورماه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود .

رئیس پلیس راه مازندران اظهار داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳۰۰ روز های شنبه و یک شنیه ۳۰ و ۳۱ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روزهای یک شنبه۳۱ شهریورماه و دوشنبه اول مهرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و درصورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷۰۰ روزهای شنبه و یک شنبه ۳۰ و ۳۱ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روزهای یک شنبه ۳۱ شهریورماه و دوشنبه اول مهرماه از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد شد .

سرهنگ قدمی از ایجاد محدودیت های ترافیکی در محور هراز خبر داد و گفت: به همین منظور تردد کلیه تریلرها از این محور ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ ظهر امروز ( چهارشنبه ) ۲۷ شهریور تا ساعت ۲ بامداد روز پنج شنبه ۲۸ شهریور و همچنین از ساعت ۶ صبح روزهای پنج شنبه، جمعه، شنبه، یک شنبه ۲۸ تا ۳۱ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از این محور ممنوع است .

وی اذعان داشت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵۰۰ روز جمعه ۲۹ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۳۰ شهریورماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه ۲۹ شهریور ماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۳۰ شهریور ماه از آب اسک به رودهن(محدوده مشاء) یک طرفه می شود .

رئیس پلبس راه مازندران تصریح کرد: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵۰۰ روزهای شنبه و یک شنبه ۳۰ و ۳۱ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روزهای یک شنبه و دوشنبه ۳۱ شهریورماه و اول مهرماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷۰۰ روزهای شنبه و یک شنبه ۳۰ و ۳۱ شهریورماه تا ۲ بامداد روزهای یک شنبه و دوشنبه ۳۱ شهریورماه و اول مهرماه از آب اسک به رودهن محدوده مشاء به صورت یک طرفه است .

سرهنگ قدمی از ایجاد محدودیت ترافیکی در محور سوادکوه نیز خبر داد و گفت: تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای جمعه ۲۹ شهریورماه از قائم شهر به سمت تهران ممنوع است .

وی از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان را دارند، خواست: ضمن مدیریت سفر خود و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true