×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۷ آبان - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش خبرنگار فصل پویش از ساری، آیت الله علی معلمی چهارشبه در مراسم سوگواره بصیرت عاشورایی گفت: کسی که بخواهد نظام را تخریب کند تابلو دست خود نمی‌گیرد بلکه با سیاست‌ها و اقدامات اشتباه نظام را در بین مردم تخریب می‌کند.
نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری با اشاره به اینکه امام حسین (ع) با یک انحراف عمیق و ریشه‌دار جامعه در زمان خود مواجه شده بود، اظهار داشت: امام حسین(ع) در راه زنده نگه داشتن دین اسلام مظلومانه به شهادت رسید.
آیت الله معلمی با بیان اینکه هرکجا انسان حق را یاری کرد، حسینی است، افزود: هرکجا انسان در برابر انحراف، لغزش و باطل ملاحظه کرد و کوتاه آمد عقب‌نشین است و در واقع انسان باید در مواجهه با انحرافات، مطالبه‌گر باشد.
وی بیان کرد: امروزه برخی افراد ویژه‌خوار شدند و حقوق‌های نجومی دریافت می‌کنند که باید مطالبه‌گری داشته باشیم و بگوییم چرا و چگونه این حقوق‌های نجومی دریافت می‌شود.
امام جمعه شهرستان قائم شهر خاطرنشان کرد: انحرافات در بیت‌المال از زمان عثمان آغاز شده بود و مردم از بی‌عدالتی‌ها خسته شده بودند که به سراغ حضرت علی(ع) رفتند و بر ایشان اصرار کردند.
آیت الله معلمی  با اشاره به عدم بکارگیری دوتابعیتی‌ها در مدیریت کشور، تصریح کرد: تا طرف به استکبار جهانی سرسپرده نشود، آمریکا، کانادا و انگلیس به او تابعیت نمی‌دهد و از این افراد در بدنه مدیریت نظام نباید بهره‌گیری شود چون آنها مورد اعتماد و پذیرش استکبار هستند.
امام جمعه قائم شهر با تاکید بر اینکه دشمن از برخورد نظامی با جمهور اسلامی سخت در هراس است اما برای نفوذ دادن عوامل خود در کشور تلاش می‌کند تا جمهوری اسلامی را تخریب کند، افزود: کسی که بخواهد نظام را تخریب کند تابلو دست خود نمی‌گیرد بلکه با سیاست‌ها و اقدامات اشتباه نظام را در بین مردم تخریب می‌کند.
آیت الله معلمی بیان کرد: اگر یک روستایی بخواهد در زمین خود برای فرزندش خانه بسازد می‌آیند می‌گویند تغییر کاربری انجام شده است اما از ساری به سمت قائم شهر که حرکت می‌کنید در ارتفاعات، متصل ساخت و ساز شده است، آیا اینها تغییر کاربری نیست؟ تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز عبرت است اما چرا اجازه دادند بسازند؟ چرا برای یک روستایی سختگیری می‌شود اما برای مرفهین که ویلای آنچنانی احداث می‌کنند سختگیری نمی‌شود؟
وی عنوان کرد: در طول تاریخ همه انسان‌ها مورد آزمایش الهی قرار می‌گیرند، اگر انسان در همه‌جا خداوند را لحاظ کرد در آزمون‌های الهی پیروز می‌شود.
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اگر می‌خواهیم انقلاب را یاری کنیم باید به وصیت‌نامه امام راحل و فرمایشات مقام معظم رهبری رجوع کنیم، اظهار کرد: کسانی که دین خود را به دنیای مردم بفروشد از بدترین مردمان هستند.
آیت الله معلمی  با بیان اینکه بیشترین نیات موقوفات استان مازندران مربوط به عزاداری برای امام حسین(ع) در ماه‌های محرم و صفر است، گفت: اگر مردم امام حسین(ع) را بهتر بشناسند، علاقه‌مندی آنها به اهل بیت بیشتر می‌شود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true