×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۱ آبان - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش خبرنگار فصل پویش از ساری، علی عباسی سه شنبه در جمع خبرنگاران از شروع تا پایان طرح دریا تعداد۴۷ نفر در سواحل دریای مازندران غرق شدند، گفت:  این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل تغییری نداشت.
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با اشاره به اینکه تعداد ۴۴ نفر از غرق شدگان مرد و ما بقی زن ھستند ، افزود : ۸۵ درصد از غرق شدگان غیر
بومی ھستند .
عباسی تصریح کرد: بر اساس این گزارش در این مدت شهرستان ھای محمود آباد با ۱۰ ، بابلسر و نوشهر ھر کدام با ۹ ، رامسر و عباس آباد ھر کدام با ۷ مورد به ترتیب بیشترین موارد مرگ ناشی از غرق شدگی و شهرھای ساری ، تنکابن ،جویبار گزارشی از غرق شدگی به ثبت نرسید.
وی خاطرنشان کرد: بر اساس گزارش ارجاعی از مراکز پزشکی قانونی از کل موارد غرق شدگی در چهار ماه نخست  امسال، ۳۱ نفر در محدوده خارج طرح و ۱۰ نفر بخش خصوصی ، ۴ نفر منطقه غیر قابل پوشش و ۲ نفر ھم داخل طرح جان باخته اند.
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران ادامه داد: بر اساس آمارھا بیشترین ماھی که در آن غرق شدگی اتفاق افتاد به ترتیب مربوط به مرداد ماه با ۱۸ ، شهریور با ۱۴ ، تیر با ۱۲ و خرداد با ۳ مورد به ثبت رسید.
عباسی در خصوص سن غرق شدگان، اظهارداشت: بررسی ھا نشان می دھد بیشتر غرق شدگان در سنین ۲۱ تا ۳۰ سال با ۱۷نفر و کمترین غرقی بالای ۶۱ با ۳ غرقی ھستند.

true
برچسب ها : ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true