×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۸ دی - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش خبرنگار فصل پویش از ساری، احمد حسین زادگان در نشست با هیات مدیره کانون حمل و نقل استان که به مناسبت روز حمل و نقل صورت گرفت، با اشاره به این که حمل و نقل به عنوان شریان اقتصادی و رکن مهم اقتصاد کشور است، عنوان کرد: باید بسیاری از جابجایی مسافران و حمل بار را چونان کشورهای توسعه یافته به سوی حمل و نقل ریلی هدایت کنیم و چون علیرغم اقدامات صورت گرفته هنوز در حوزه راه های آزادراهی که نقش مستقیم با حمل و نقل بار دارند، خیلی قوی نیستیم لذا توسعه حمل و نقل ریلی یک ضرورت است.

وی با بیان این که متاسفانه سهم مازندران از آزادراه ها پایین است و در برخورداری از سندیکاها و شرکت های حمل و نقل نیز به آن توانایی نرسیدیم که توجه را به سمت تشکل ها و انجمن های صنفی ببریم، افزود: باید ارتباط بین سندیکاها با دولت قوی تر و سازمان یافته تر باشد.

استاندار  مازندران گفت: باید به مقوله حمل نقل و نقل و مسایل مختلف آن که نیازمند تقویت است اهتمام بیشتری صورت گیرد.

وی با بیان این که شرایط تحریم های سنگین و ظالمانه روی صنعت حمل و نقل هوایی تاثیر گذاشته است، عنوان داشت: باید در سایه اراده مشترک با تصمیمات صحیح و منطقی و بدور از بخشی نگری و صنفی نگری چونان یدواحده در بخش های مختلف باهم باشیم و مشکلات را حل کنیم.

حسین زادگان بر ضرورت توسعه صادرات مرکبات از مازندران است که نیازمند تقویت ناوگان حمل و نقل است، گفت: فقدان شرکت های بین المللی حمل و نقل از مشکلات این بخش است که باید مرتفع شود.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت ایجاد مجتمع های حمل و نقل شهری، یادآور شد: برای تقویت بخش کشاورزی و دامپروری، نوسازی ناوگان حمل و نقل و ورود ناوگان یخچال دار باید با جدت دنبال شود و از شرکت های دارای آمادگی برای این موضوع حمایت می کنیم.

استاندار مازندران ۰۹:۳۱:۴۳٫با اشاره به این که صنعت حمل و نقل باید از فرسودگی نجات یابد، افزود: مردم باید در اولویت توجه باشند، لذا برای آسایش مردم و توسعه استان در بخش های مختلف، مشکلات صنعت حمل و نقل استان احصا شود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true