×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۵ آذر - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش خبرنگار فصل پویش از ساری ،سیف الله فرزانه سه شنبه در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران  به ۱۴  میلیون و ۵۷۰ هزار و ۶۳۹ نفر شب اقامت در مازندران از آغاز ستاد تا ۱۲ فروردین اشاره کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران با بیان اینکه در این مدت ۵ هزار  و ۹۳۹ بازدید از واحدهای اقامتی، پذیرایی، دفاتر، صنوف عرضه مواد غذایی، مراکز بهداشتی درمانی و حمل و نقل صورت گرفته است، ادامه داد: ۳۳۴ مورد تشویق از تاسیسات گردشگری، اقامتی،پذیرایی،دفاتر مسافرتی و صنوف عرضه مواد غذایی و ۱۶۸ مورد تذکر و اخطار کتبی به تاسیسات گردشگری، اقامتی،پذیرایی،دفاتر مسافرتی و صنوف عرضه مواد غذایی داده شد.

فرزانه تعداد زائران اماکن مذهبی از آغاز ستاد تاکنون را ۵۹۳  هزار و ۲۵۱  نفر اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه طی این مدت۱۴۷ هزار و ۱۳۱ گردشگر داخلی و ۵۳۱ گردشگر خارجی از موزه‌های استان بازدید کردند، تصریح کرد: ۴ هزار و ۸۵۵ نفرداخلی و ۳ نفر خارجی از اماکن تاریخی فرهنگی استان بازدید کردند.

.مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران تعداد گردشگران و بازدیدکنندگان از روستاها را ۲ میلیون و ۱۳۶ هزار و ۸۹۵ نفر اعلام کرد و افزود: ۳ میلیون و ۱۷۵ هزار و ۶۲۸ نفر در روستاهای استان اقامت انتخاب کردند.

بیش از ۱۰ هزار میلوگرم مواد غذایی فاسد کشف و معدوم سازی شد

همچنین رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه ۱۰هزار و ۷۰۸ کیلوگرم مواد غذایی فاسد کشف و معدوم‌سازی شد، افزود: ۱۶ هزار و ۸۰۵ مورد نظارت بر مراکز تهیه و توزیع اماکن عمومی صورت گرفته است.

سید عباس موسوی تعداد اخطاریه بهداشتی را ۴ هزار و ۲۲۲ مورد عنوان کرد و گفت: در همین مدت ۵۰  مورد اماکن بهداشتی در استان تعطیل شد.

وی تعداد ماموریت تصادفی اورژانس ۱۱۵ را هزار و ۷۵۰ نفر اعلام کرد و افزود: ۲۷  فوتی ناشی از تصادفات و ۱۰ مورد ناشی از تصادف و تروما در بیمارستان ها از آغاز ستاد اجرایی تاکنون داشتیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران تعداد تصادفی پذیرش شده در مراکز درمانی و اورژانس را هزار و ۵۲۰ نفر و تعداد ماموریت های تصادفی و غیر تصادفی را ۷ هزار و ۳۲۷ نفر اعلام کرد.

موسوی همچنین تعداد کل بیماران ویزیت شده در اورژانس بیمارستان ها را ۱۶۷ هزار و ۹۵۰ نفر عنوان کرد.

true
برچسب ها : ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true