×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۵ آذر - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش خبرنگار فصل پویش از ساری ،سیف الله فرزانه سه شنبه در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران  به ۱۶  میلیون و ۷۳۴ هزار و ۱۸۷ نفر شب اقامت در مازندران از آغاز ستاد تا ۱۱۴ فروردین اشاره کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران با بیان اینکه در این مدت ۶ هزار  و ۶۶۵ بازدید از واحدهای اقامتی، پذیرایی، دفاتر، صنوف عرضه مواد غذایی، مراکز بهداشتی درمانی و حمل و نقل صورت گرفته است، ادامه داد: ۳۷۹ مورد تشویق از تاسیسات گردشگری، اقامتی،پذیرایی،دفاتر مسافرتی و صنوف عرضه مواد غذایی و ۱۸۲ مورد تذکر و اخطار کتبی به تاسیسات گردشگری، اقامتی،پذیرایی،دفاتر مسافرتی و صنوف عرضه مواد غذایی داده شد.

فرزانه تعداد زائران اماکن مذهبی و متبرکه از آغاز ستاد تاکنون را ۶۶۶  هزار و ۶۳۵  نفر اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه طی این مدت۱۵۷هزار و ۲۶۳ گردشگر داخلی و ۵۶۲ گردشگر خارجی از موزه‌های استان بازدید کردند، تصریح کرد: ۵ هزار و ۶۰۱ نفرداخلی و ۳ نفر خارجی از اماکن تاریخی فرهنگی استان بازدید کردند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران تعداد گردشگران و بازدیدکنندگان از روستاها را ۲ میلیون و ۹۷۳ هزار و ۸۹۵ نفر اعلام کرد و افزود: ۳ میلیون و ۵۷۸ هزار و ۶۲۸ نفر در روستاهای استان اقامت انتخاب کردند.

فرزانه با بیان اینکه ۳۴۷ غرفه صنایع دستی در سطح ملی، ۱۲۰ غرفه منطقه‌ای و ۱۴۰ غرفه نوروزی در سطح استان برپا شده است، افزود: این نمایشگاه‌ها در مجموع ۷ میلیارد و ۳۹۴ میلیون و ۴۸ هزار تومان درآمد داشتند.

وی ادامه داد: ۸۰۴ هزار و ۸۲۲ نفر از نمایشگاهها بازدید کردند، ۲۵ کارگاه صنایع دستی نیز در ۱۵ رشته طی این مدت دایر بوده است.

true
برچسب ها : , ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true